Interesująca pozycja na rynku księgarskim

!!!

Dziś umieszczam wpis nietypowy, jest trochę ogłoszeniem, trochę reklamą; a więc entuzjastów: architektury modernistycznej, a ściślej rzecz biorąc tak zwanego socmodernizmu; fotografii architektury; najnowszej historii Warszawy; osób interesujących się sztuką nowoczesną i losami warszawskiego MSN; szeroko pojętych dokumentalistów, a także tak zwane osoby będące nie w temacie, ale ciekawe tego co się wokół nich dzieje, zachęcam do zapoznania się z powyższą lekturą. To zupełna nowość, jeżeli chodzi o czas wydania (premiera książki odbyła się 13 maja br.) i podjęte tematy, ukazujące portret legendarnego warszawskiego budynku.

Informacje ogólne o przedmiotowej książce:                                                                                   tytuł: emilia meble, muzeum, modernizm; autorzy tekstów: Łukasz Bireta, Błażej Brzostek, Aleksandra Kędziorek, Cezary Lisowski, Marcel Andino Velez; dyskusja: prof. Waldemar Baraniewski, Tomasz Fudala, Michał Krasucki, Joanna Mytkowska; fotografie: Maja Wirkus oraz fotografie archiwalne, dokumentacja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i zdjęcia nadesłane przez publiczność Muzeum; red. Katarzyna Szotkowska – Beylin; Kraków – Warszawa 2016.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s